13-03-2022

Barwy Nastroju

Finał konkursu plastycznego
Niesiemy pomoc, tam, gdzie jest teraz tak bardzo potrzeba...
 PROJEKTOWANIE UBIORU jest jedną ze specjalizacji w Liceum Sztuk Plastycznych.
Projektowanie ubioru, to materializowanie artystycznej wizji projektanta.
W dniu 1 marca 2022r. uczniowie kształcący się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej (3G5 gr. 1)
04-03-2022

Wspomagamy Ukrainę

Nasza młodzież z klas: technik stylista i technik hotelarstwa, pod opieką nauczycieli szyją kominiarki dla ukraińskiego wojska
02-03-2022

Pracownia rzeźby

Fotorelacja z zajęć z Pracowni rzeźby.
01-03-2022

bieg tropem wilczym

We wtorek w dniu 1 marca, w „Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych" nasz szkoła wzięła udział w Biegu Tropem Wilczym. Organizatorem biegu była Fundacja „ Wolność i Demokracja”, partnerem edukacyjnym Instytut Pamięci Narodowej, a patronat objął Prezydent RP Andrzej Duda w stulecie odzyskania niepodległości.
#solidarnizUkrainą
#StandWithUkraine

Kochani! Uczniowie, nauczyciele, pracownicy, rodzice!

Od dziś w naszej szkole rusza zbiórka rzeczy potrzebnych dla uchodźców z Ukrainy. Zbieramy na ten moment priorytetowo:
11-02-2022

Walentynki 2022

Uczniowie klas graficznych projektowali karty walentynkowe.
W dniu 8.02. 2020 obchodziliśmy Dzień bezpiecznego Internetu. Nasi młodzi graficy uczący się w zawodzie Technik grafiki i poligrafii cyfrowej przygotowali z tej okazji infografiki oraz plakaty.