Bardzo miło nam poinformować, że
WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY – „BARWY NASTROJU”
objął swoim Patronatem
Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Pan Krzysztof Chojniak.

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w sesji Zima 2022 r. (styczeń – luty 2022 ) egzaminów:
Serdecznie gratulujemy uczniom Liceum Sztuk Plastycznych, którzy wzięli udział w „Fantastycznym Konkursie Futurystycznym"
23-12-2021

życzenia

Życzenia na nadchodzące święta
Uczniowie klasy IHS wraz z wychowawcą p. Michałem Gałasem udzielają wsparcia podopiecznym z oddziału Piątka.
14 grudnia br. w  został rozstrzygnięty  szkolny Konkurs na Matematyczną ozdobę choinkową.

Tym razem zapraszam do obejrzenia prac wykonanych przy pomocy figur geometrycznych.
Każdy dojrzały artysta, a tym bardziej uczeń Liceum Plastycznego posiada szkicownik w którym doskonali swój warsztat.
Konkurs na kartę świąteczną został rozstrzygnięty. Prace zostały wykonane w grafice rastrowej i wektorowej. W tym roku laureatami zostali:
Anna Celeban – 4G
Patrycja Kawnik – 2G
Dnia 13.12.2021r.w Mediatece odbyło sie uroczyste rozstrzygnięcie XXII Powiatowego Konkursu Literackiego "Bohater XXIwieku - pół żartem, pół serio".