#szkoła pamięta
Cmentarze są niczym kamienne księgi, w których zapisane są niezwykłe historie miast i ich mieszkańców. Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie naszej szkoły
Zbliżają się dni, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych.
#Szkoła pamięta. Wystawa wybranych książek poświęconych
Uczniowie klasy 1P Liceum Sztuk Plastycznych, odwiedzili Ośrodek Działań Artystycznych ODA.
W ramach akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta” uczniowie klasy 4G (Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej) razem z nauczycielem p. Michałem Kubiakiem

25 października 2021 roku nasza młodzież uczestniczyła w spotkaniu autorskim z polskim pisarzem Łukaszem Orbitowskim.
W imieniu władz Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Warszawskiej,
Uprzejmie informujemy, że wkrótce rusza nabór wniosków stypendialnych w ramach projektu pn. „Liga Zawodowców – program stypendialny Województwa Łódzkiego”
Uczennice II klasy LSP podczas malowania swojego pierwszego obrazu na płótnie w technice akrylowej.