"Dla tych którzy odeszli w nieznany świat płomień na wietrze kołysze wiatr. Dla nich tyle kwiatów pod cmentarzem i niebo jesienne u góry".
Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z efektami pracy uczniów klas 4G4 i 4G5  w ramach zajęć Pracownia drukowania w 3D
25-10-2022

!! Uwaga konkurs !!

Zapraszamy do udziału w filozoficznym konkursie plastycznym, szczegółowe informacje w regulaminie oraz u pani od filozofii
W ramach akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta” uczniowie klasy 3G pod kierunkiem p. Michała Kubiaka przygotowali plakaty nawiązujące do polskiej tradycji świąt zadusznych. Uczniowie w swoich pracach odnosili się do ważnych rocznic, wydarzeń i postaci historycznych z oznaczeniem #SzkołaPamięta.
Zaprzyjaźnij się z książką, zrób sobie z nią zdjęcie i ją wypożycz!!!
Akcja ma na celu promocję zbiorów naszej biblioteki.
Mamy już wyniki konkursu plastycznego "Portret Królowej Elżbiety"!
19.10.2022 r. uczennice klasy II HS pod opieką pana mgr Michała Gałasa, przekazały artykuły plastyczne (kartony, bloki rysunkowe, książeczki do kolorowania, kredki, mazaki, wycinanki) dla dzieci z Świetlicy Socjoterapeutycznej „Piątka”.
20 października 2022 roku klasy 1G, 4G4 i 4G5 uczestniczyły w Dniu Nauki z #POLITECHNIKACZESTOCHOWSKA, który odbył się w piotrkowskiej #MEDIATEKA800.
Prace Pani Ireny Laszczyk wystawione są w ODA w Piotrkowie, ul. Dąbrowskiego 5 w ramach projektu "PIERWSZA LINIA".

W środę 19.10.2022 kilkudziesięciu uczniów i kilku nauczycieli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Piotrkowie, chodziło po szkole w piżamach.

Piątek 09 grudnia 2022

Wielisława, Leokadia, Waleria, Joachim, Delfina, Wiesław, Piotr