Etap rejonowy konkursu „Książka mówi”

03-11-2021
plakat
Antoni Krupa został laureatem rejonowego etapu konkursu "Książka Mówi" organizowanego przez Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

wraz z CREWŁ w Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu, Skierniewicach i Łodzi. Etap rejonowy odbył się w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie Tryb. a naszą szkołę reprezentowali Antoni Krupa i Marta Bąk (Liceum Sztuk Plastycznych). Konkurs, miał na celu rozwijanie czytelnictwa poprzez poznanie i upowszechnianie twórczości Cypriana Kamila Norwida.
Więcej możecie przeczytać w artykule na Konkurs „Książka Mówi” – laureaci etapu rejonowego.
Antoni zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Gratulacje!
Zdjecie nr 1 - plakat konkursowy
Zdjęcie nr 2 - Antoni  - recytujący wiersze
Zdjęcie nr 3 - Laureaci konkursu Marta i Antoni
Zdjęcie nr 4 - Laureaci konkursu Marta, Antoni  i koordynator szkolny i opiekun pani Sylwia Brzeżańska