„Młodzi z „Krakówki” za granicą”

praktyka zawodowa w Budapeszcie
W najbliższą niedzielę 22 sierpnia młodzież naszej szkoły wyjeżdza na praktykę zawodową do Budapesztu, realizowaną w ramach programu POWER (Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój) na zasadach projektu ERASMUS+ współfinansowanego przez Unię  Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
W dniu 16 sierpnia odbyło się spotkanie z uczniami zakwalifikowanymi do stażu zagranicznego w Budapeszcie, ich rodzicami oraz opiekunkami młodzieży podczas praktyk.
W spotkaniu uczestniczył Przedstawiciel PO WER-u, który przedstawił program stażu zagranicznego, regulamin obowiązujący w miejscu zakwaterowania i plan weekendowych wycieczek krajoznawczych. Przyszli stażyści musieli wypełnić stosowne dokumenty (umowy, oświadczenia, zgody, procedury itp.).Po dopełnieniu wszelkich formalności grupa mobilna przystąpiła do zajęć przygotowujących do wyjazdu.