Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6
im. Królowej Jadwigi

Spotkanie motywacyjne z Michałem Zawadką

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
- konferansjerem, lektorem, animatorem publiczności
9 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z Michałem Zawadką, które zostało zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Tryb.
 
Michał Zawadka to pisarz, autor bestsellerowych książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży, autor i twórca programów warsztatowych, aktor, konferansjer, lektor, copywriter, mówca inspiracyjno-motywacyjny, trener wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa, Mistrz Polski Przemówień Publicznych, założyciel wydawnictwa Mind and Dream, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.
Warsztaty, w których uczestniczyła młodzież miały uświadomić młodzieży wiele ważnych aspektów kształtujących życie: wiarę w siebie, znaczenie marzeń i pasji, potęgę wyobraźni, przekonanie o możności osiągania celów. Pisarz namawiał do efektywnego gospodarowania własnym czasem i pracy nad rozwojem osobistym. Autor serii  poradników Chcę być kimś, czyli jak osiągnąć cele w czasach, gdy wszyscy dookoła maja wywalone” przekonywał, że nie warto „mieć w życiu wywalone” i bez względu na status społeczny i miejsce zamieszkania każdy z nas może być wyjątkowy i małymi kroczkami dążyć do wyznaczonych celów i realizacji marzeń.
Wrażenie, jakie wywarł na uczestnikach spotkania zapewne pozostanie w nich na długo. Być może niektórych młodych ludzi skłoni do wprowadzenia w swoim życiu pozytywnych zmian i zmobilizuje do samodyscypliny i samorozwoju.
http://www.telewizjapiotrkow.pl/TV/telewizjapiotrkow/index.php/component/videoflow/?task=play&id=1048&sl=cats&layout=listview
 
powrót