Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

Agnieszka Czajkowska 4G (1)
"Działajmy razem" w ZSP 6
W dniu dzisiejszym tj 9 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).   W tym roku, z uwagi na okoliczności związane z pandemią, świętowanie odbyło się głównie zdalnie. Celem wydarzenia jest przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.
W ramach obchodów  DBI odbył się konkurs na infografikę pod hasłem "Bezpiecznie w sieci" pod kirunkiem pani Katarzyny Kulbat i pana Michała Kubiaka.

Konkurs na infografikę "Bezpieczenie w sieci":
I miejsce - Agnieszka Czajkowska (klasa 4G)
ex aequo II miejsce - Adam Piejek (klasa 2G4), Adam Toma (klasa 2G4)
III miejsce - Agata Gwadera (klasa 2G4)

Wszystkim uczniom biorącym udział serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy sukcesu.