ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

196306661_777206186268331_1277894270129779038_n
„ŚWIĘTY JÓZEF – CZŁOWIEK CODZIENNEJ OBECNOŚCI”

zainicjowanego z okazji ogłoszenia przez Papieża Franciszka roku 2021 rokiem jubileuszu 150. rocznicy ustanowienia św. Józefa Patronem Kościoła Powszechnego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że jury w składzie: mgr Agnieszka Nowak, mgr Irena Laszczyk, dr Janusz Kucharski, mgr Małgorzata Szczukocka-Karbosiak wyłoniło laureatów spośród blisko czterdziestu nadesłanych prac o dużym poziomie artystycznym.
I miejsce:
Uczennica Hanna Mordaka,tytuł pracy: „Anioł Pański u Józefa”
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim

II miejsce:
Uczennica Wiktoria Jaśkin, tytuł pracy: ”W drodze do Betlejem”
Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostkiw Moszczenicy

III miejsce:
Uczennica Amelia Łuczyńska, tytuł pracy: , „Święty Józef – człowiek codziennej obecności”
Szkoła Podstawowa im. Księdza Mariana Wiewiórowskiegow Gomulinie

Wyróżnienia Honorowe:

1. Zuzanna Masiarek„Sen Józefa”, SP nr 2 w Piotrkowie Tryb.
  2. Tomasz Miłkowski”Św. Józef uczy Jezusa”,  SP im. Tadeusza Kościuszki w Drużbicach,
  3. Maciej Łągwa, „Mt 1, 20-23”, SP im. Jana Pawła II w Witowie-Kolonii
  4. Natalia Kaleta „Święty Józef-człowiek codziennej obecności, SP nr 13 Bełchatów
  5. Aleksandra Niklewicz „Święty Józef z Dzieciątkiem”, SP nr 13 Bełchatów
  6. Julia Korytek„Św. Józef- kochający ojciec”, SP 13 Bełchatów
  7.  Kornelia Porzycka „Święty Józef jako skromny cieśla”, SP nr 11 Tomaszów Mazowiecki
  8. Szymon Kwapisz „Ucieczka do Egiptu”, SP nr 1 Tomaszów Mazowiecki
  9. Izabela Broniarczyk „ Św. Józef – człowiek codziennej obecności”, SP w Krzyżanowie
  10. Zuzanna Pawłowska”Mały Jezusek pomaga św. Józefowi w pracy”, SP nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Bełchatowie
  11. Anna Kruszyńska „Św. Józef – człowiek codziennej obecności”, SP nr 13 w Bełchatowie

Serdecznie dziękujemy autorom wszystkich nadesłanych prac, odbiór dyplomów i nagród odbędzie się drogą określoną w regulaminie i po indywidualnych ustaleniach. Życzymy wielu sukcesów na polu działań artystycznych, laureatom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia w naszej szkole i zachęcamy do udziału w dniu drzwi otwartych8.06.2021r.!!!