Uwaga! Konkurs pn. „Przyroda Naszego Regionu... rozstrzygnięty

M. Urbańczyk - Wielobarwny zachód słońca w Barkowicach Mokrych
Konkurs fotograficzny pn. "Przyroda Naszego Regionu - Sulejowski Park Krajobrazowy" został rozstrzygnięty.
W konkursie ogłoszonym 28 września wzięło udział 7 uczniów, którzy przysłali łącznie 17 prac. Wszystkie spełniały kryteria określone w regulaminie.
Oceny nadesłanych prac dokonało jury konkursu w dniu 28 stycznia 2021 roku.

Biorąc pod uwagę wymogi i cel konkursu, jury postanowiło przyznać:
I miejsce dla Zuzanny Wawrzyńczyk za zdjęcie pt. „Nad Zalewem Sulejowskim
w Karolinowie”
II miejsce dla Marii Radziszewskiej za zdjęcie pt. „ Przyroda Bronisławowa - Co w trawie piszczy?"
III miejsce dla Martyny Śliwińskiej za zdjęcie pt. „Las w Bronisławowie”
oraz 5 wyróżnień dla:
Zuzanny Wawrzyńczyk  za zdjęcie pt. „Zachód słońca na zalewem w Karolinowie”
Marii Radziszewskiej za zdjęcie pt. „Kolory przyrody w Bronisławowie”
Joanny Czerkawskiej za zdjęcie pt. „Trzy Morgi – las olszowy”
Marty Urbańczyk za zdjęcie pt. „ Zachód słońca w Barkowicach Mokrych”
Wiktorii Kowalewskiej za zdjęcie pt. „Sulejów – Podklasztorze”

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom gratulujemy, życząc dalszych sukcesów w dziedzinie fotografii.

Nagrody rzeczowe i dyplomy, zgodnie z harmonogramem konkursu wręczone zostaną w marcu.
W przypadku kontynuacji nauczania zdalnego, podsumowanie konkursu i wręczenie nagród uczniom klas maturalnych nastąpi podczas zakończenia roku szkolnego w kwietniu, a uczniom klas I-III podczas zakończenia roku szkolnego w czerwcu.
Przypominamy również, że zgodnie z głównym celem konkursu, najlepsza praca stanowić będzie fototapetę w tworzonej w szkole ekopracowni. Dopuszczamy również możliwość wykorzystania pozostałych zdjęć.