matura-foto
Maturzyści 2021 - ważny komunikat nr 1!
Zgodnie z wytycznymi MEiN, GIS i CKE, dotyczącymi organizowania i przeprowadzania egzaminów w 2021 roku, zdający, którzy nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką z powodu całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej, trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa lub z powodu zaawansowanych schorzeń neurologicznych, układu oddechowego lub krążenia, przebiegających z niewydolnością oddechową lub krążenia, mogą przystąpić do egzaminu w odrębnej sali egzaminacyjnej.
Sytuację, w której dany zdający ze względów zdrowotnych nie może zakrywać ust i nosa, należy zgłosić dyrektorowi szkoły nie później niż do 26 kwietnia 2021 roku.
Informacją tę należy przesłać:
- do wicedyrektora szkoły przez e-dziennik - w przypadku tegorocznych absolwentów technikum
- do sekretariatu szkoły na adres e-mailowy: zsp6@zsp6.piotrkow.pl – w przypadku absolwentów lat wcześniejszych i absolwentów liceum.
Wszytskie pozostałe informacje wraz z harmonogramem egzaminów maturalnych znajdziecie z zakładce MATURA 2021.