VII edycji ogólnopolskiego projektu ekologicznego

postaw na slonce
"Postaw na Słońce"
Rusza VII edycji ogólnopolskiego projektu ekologicznego dotyczącego odnawialnych źródeł energii „Postaw na Słońce".
Celem projektu jest upowszechnienie wiedzy na temat korzyści środowiskowych i ekonomicznych jakie daje wykorzystywanie OZE, ze szczególnym naciskiem na instalacje fotowoltaiczne. Dostrzegając wagę tematu, projekt patronatami honorowymi objęli: Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Klimatu.
Dzięki projektowi „Postaw na Słońce" chcemy uświadomić uczniom jakie są skutki pozyskiwania energii z paliw kopalnych. Chcemy też pokazać alternatywy — przyjazne dla środowiska i budżetu domowego.
Na projekt składają się dwa ogólnopolskie konkursy — badawczy i filmowy. Oba skierowane są do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych wszystkich typów

REGULAMIN KONKURSU (pdf) 0.19mb, (Pobrań: 85)