Nauka w szkole trwa 3 lata.
Języki obce

Pierwszy język obcy: niemiecki (kontynuacja, 1h/1h/1h) angielski (kontynuacja, 1h/1h/1h)
Drugi język obcy: Oddziałowi nie przypisano języków

Przedmioty punktowane

W oddziale punktowane będą następujące przedmioty:

plastyka
zajęcia techniczne
informatyka

Głównym naszym celem jest przygotowanie Ciebie do uzyskania kwalifikacji w zawodzie krawiec. Do twojej dyspozycji oddajemy doskonale wyposażone pracownie technologiczne znajdujące Sie w budynku szkoły. Nie musisz samodzielnie szukać miejsca odbywania praktyki zawodowej!!!
Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie ludności na usługi krawieckie przygotujemy Cię do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
Po ukończeniu nauki w zawodzie krawiec i potwierdzeniu kwalifikacji wykonywanie usług krawieckich oferujemy Ci zdobycie wykształcenia średniego w bezpłatnym publicznym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych wchodzącym w skład naszego Zespołu. Równocześnie będziesz miał możliwość ukończenia bezpłatnych kursów kwalifikacyjnych z zakresu projektowania wyrobów odzieżowych i organizacji procesów wytwarzania wyrobów odzieżowych i uzyskanie tym samym zawodu technik technologii odzieży.