Cyfrowobezpieczni.pl

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =

Nasza szkoła realizuje program CYFROWOBEZPIECZNI.PL

Podstawowym elementem cyfrowego bezpieczeństwa w szkołach jest wiedza i świadomość uczniów, ale także nauczycieli i rodziców na temat możliwych zagrożeń i ryzyka związanego z korzystaniem z Internetu i nowoczesnych narzędzi cyfrowych. Projekt Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa ma na celu skutecznie odpowiedzieć na problemy i wyzwania związane z bezpiecznym korzystaniem z zasobów cyberprzestrzeni w polskich szkołach.

https://www.cyfrowobezpieczni.pl/

7 marca 2018r. odbył się w szkole Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego.
Szczegóły informacje oraz fotorelacja znajdują się w zakładce AKTUALNOŚCI lub kliknij na link http://www.zsp6.piotrkow.pl/aktualnosci-a20/dzien-bezpieczenstwa-cyfrowego-r522

Nasza szkoła w roku szkolnym 2017/2018 brała udział w „Projekt Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”, który jest związany z bezpiecznym korzystaniem z zasobów cyberprzestrzeni w polskich szkołach. Jednym z elementów projektu był konkurs „Jesteśmy cyfrowobezpieczni! – 3 edycja”. Nasza szkoła realizując szereg wymaganych działań konkursowych znalazła się w rankingu 100 najlepszych szkół w Polsce. W kategorii techników zajęliśmy 9 miejsce na 28 szkół, natomiast spośród szkół średnich w województwie łódzkim jesteśmy jedyną szkołą średnią, która uplasowała się w najlepszej 100 (47 miejsce) na 159 placówek biorących udział w konkursie.
https://www.cyfrowobezpieczni.pl/aktualnosci/109-znamy-laureatow-iii-edycji-konkursu-jestesmy-cyfrowobezpieczni