Projekt PO WER Młodzi z "Krakówki" za granicą

Projekt PO WER     Młodzi z „Krakówki” za granicą
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 01 listopada 2019 r. rozpoczęliśmy realizację  projektu pn. „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” Realizowanego  w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na zasadach Programu Erasmus+ współfinansowanego przez Unię  Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego w roku szkolnym 2019/2020.
Tytuł projektu: Młodzi z „Krakówki” za granicą.

Całkowita kwota dofinansowania projektu: 323 272, 35 PLN.

W związku z powyższym ogłaszamy nabór do powyższego projektu. W projekcie mogą wziąć udział uczniowie obecnych klas drugich i trzecich Technikum Menedżersko-Usługowego kształcącego w zawodach: technik grafiki i poligrafii cyfrowej i technik hotelarstwa.

Rekrutację do obydwu grup przeprowadza się łącznie.

Projekt obejmuje wsparciem 40 uczniów i 4 opiekunów, którzy będą realizować program praktyk zawodowych na Węgrzech- w Budapeszcie.

Działaniami projektowymi objętych zostanie:

1. 20 osób z zawodu technik hotelarstwa, które będą pracować w Hotelu President  Budapeszt,
  2. 20 osób z zawodu technik grafiki i poligrafii cyfrowej, które będą pracować w firmie Express Nyomda  Budapeszt.

Realizacja projektu nastąpi w dwóch terminach/mobilnościach:

1. Termin: 02.05. do 22.05.2020 roku (wyjazd 03.05., a powrót 23.05),praktyki będzie realizować:
  1. s. z zawodu technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz 10 os. z zawodu technik hotelarstwa.

1. Termin: 14.09.do 02.10.2020 roku (wyjazd 13.09., a powrót 03.10), praktyki będzie realizować: 10 os. z zawodu technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz 10 os. z zawodu technik hotelarstwa.
Wszelkie informacje dotyczące naboru, składania dokumentacji, dostępne są na stronie internetowej Szkoły www.zsp6piotrkow.pl , który należy pobrać i wypełnić.

WAŻNE TERMINY:
  • Złożenie dokumentów rekrutacyjnych: do 26.11.2019r.
Proces rekrutacyjny obejmuje:
  • złożenie dokumentów potwierdzających chęć udziału w projekcie,
  • uzyskanie odpowiedniej ilości punktów-kryteria naboru,
  • akceptację wniosku przez Komisję Rekrutacyjną.

Kryteria naboru zamieszczone są w Regulaminie Rekrutacji i Uczestnictwa.
Dokumenty do pobrania:

Wyjazd do Budapesztu (pptx) 4.14mb, (pobrań: 405)