Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w konkursie na kartę Bożonarodzeniową (regulamin w załączniku). Organizator: Michał Kubiak.
Od dzisiaj w holu głównym naszej szkoły możecie obejrzeć kolejną wystawę prac wykonanych przez uczniów kształcących się w zawodzie Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej  pt. "Świat wyobraźni grafika".
Uczennice II klasy Liceum Sztuk Plastycznych wykonały szkice i rysunki w nowej technice lawowania.
Drodzy uczniowie, słuchacze i studenci!
Chciałbym serdecznie zaprosić do bezpłatnego udziału w Światowym Szczycie Cyfrowym ONZ - Forum Zarządzania Internetem IGF2021 , którego gospodarzem będzie Polska.
Regulamin mLegitymacji w załączniku.

Uczniowie naszej szkoły razem z nauczycielami wzięli udział w ogólnopolskim wydarzeniu „Szkoła do hymnu” 2021.
To będzie najważniejsze cyfrowe wydarzenie tego roku. W grudniu Polska stanie się stolicą światowej dyskusji o przyszłości internetu.

Tam – i tylko tam – gdzie wspólnie opowiadają się za wolnością i walczą o nią solidarnie, może ona zapanować i przetrwać. (Jan Paweł ||)

Nasza szkoła kolejny bierze udział ogólnopolskim projekcie  „Upoluj swoją książkę",
Uczniowie klasy 2G gr. 1 (Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej)  pod kierunkiem p. Michał Kubiaka zaprojektowali baner

Poniedziałek 29 listopada 2021