Jedną atrakcji w ramach szkolnych obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych był konkurs skierowany do reprezentacji wszystkich klas.
Odbyło się w środę, 28.09.2022 r.
Szczegóły na grafice
16 września klasa 4T4 i 2P wraz z wychowawcami wzięły udział w 29 Akcji Sprzątania świata – Polska, pod hasłem "Myślę więc nie śmiecę".
Jeszcze nie wszyscy wiedzą, dlatego chwalimy się
W imieniu Samorządu Szkolnego serdecznie zapraszamy do udziału w akcji " Szkoły Pełne Talentów".
Uczniowie klasy 2 HS na wystawie ,,Harcerskie drogi do Niepodległej".

Nowy rok szkolny będzie pełen wydarzeń artystycznych, a uczniowie 2 klasy Liceum Plastycznego już mieli przyjemność obejrzeć twórczość Katriny Sadrak na wystawie IMAGO MUNDI #2 Konstrukty w piotrkowskiej Galerii Sztuki ODA.
08-09-2022

WF w terenie

Dziś dziewczyny z klasy 4G5 i 4H5 miały wf na boisku do piłki siatkowej plażowej przy OSiR na ul. Belzackiej.
7 września obchodziliśmy Światowy Dzień Fair Play ustanowiony przez cztery organizacje, w tym Międzynarodowy Komitet Fair Play i Europejskie Stowarzyszenie Fair Play.

Czwartek 06 paździenika 2022

Fryderyka, Alberta, Brunon, Roman, Bronisław, Baldwin, Baldwina, Askaniusz, Artur