Zmiany godzin funkcjonowania
W ROKU SZKOLNYM 2020/21
24 i 25 sierpnia 2021 r.

Uczennice Liceum Sztuk Plastycznych miały okazję w mijającym tygodniu (16-17 czerwiec 2021) zwiedzić Centrum idei „Ku Demokracji”, a ponadto obejrzeć prace malarskie i rysunkowe w Galerii Sztuki „U Panien” oraz fotografie w Galerii „Śnieżne Krużganki”.
Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Pracownia Rysunku i Malarstwa na zakończenie roku szkolnego, oraz dla gości z okazji Dni Otwartych, zorganizowała pierwszą wystawę dokonań artystycznych w minionym roku.
Uczniowie klas 2G5 i 2G4
Drodzy Ósmoklasiści, Krakówka w pigułce.
Przedstawiamy Wam naszą szkołę w pigułce, czyli wirtualny spacer po szkole, kierunki kształcenia i wiele innych ciekawostek. Tu znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o nas.

P.S. przy okazji - padlet to świetne narzędzie internetowe do magazynowania w jednym miejscu potrzebnych zasobów polecamy
pt: ”Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT”

"Turystyka wśród nas"

Piątek 23 lipca 2021