Wystawa prac grafików w Mediatece

10-01-2022
IMG_20220110_133556
Wystawę prac grafików "Świat wyobraźni grafika" możecie obejrzeć w Mediatece.
Od 5. stycznia 2022r. przez dwa miesiące będzie można oglądać wystawę prac uczniów kształcących się w zawodzie Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej . W dniu 10.01.2022r. uczniowie, których prace biorą udział w wystawie razem z p. Michałem Kubiakiem udzielili wywiadu dla Telewizji Piotrków. Na wystawie można obejrzeć prace naszych uzdolnionych grafików z klas 4G, 3G5, 2G. Są to: Jakub Beben, Jakub Czernecki, Szymon Błaszczyk, Wiktoria Kowalska, Marcin Płosa, Patrycja Kawnik, Maja Kłych, Zuzanna Kobędza, Karolina Smolarek.
Wszystkim naszym uzdolnionym uczniom życzę dalszych sukcesów  i wytrwałości w rozwijaniu talentu. (Michał Kubiak)

Źródło: Telewizja Piotrków
Relację z wydarzenia można obejrzeć na stronach miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim (link)