Europejski Dzień Jezyków Obcych

DSC_0063
1. października 2015r. na sali gimnastycznej jak co roku odbył się Europejski Dzień Języków Obcych. Przygotowania do imprezy zaczęły się już dużo wcześniej, kiedy to wszystkie klasy szkoły przygotowywały prezentacje lub wideo nt. wylosowanych krajów europejskich. Podczas samej akademii odbyła się prezentacja wideopocztówki przygotowanej przez grupę projektową, biorącą udział w "Programie eTwinning - Europejska współpraca szkół", oraz wyswietlono wszsytkie prezentacie klas. Dodatkowo kazda klasa wziela udzial w quizie nt. wylosowanego panstwa. Prace i odpowiedzi ocenianie były przez jury skladajace sie z 2 nauczycieli i 2 uczniow. Wszystkie prezentacje zostaly poddane ogolnemu glosowaniu na Facebook'u szkoły (kliknij)
Organizatorzy: klasy z wychowawcami - prezentacje; Renata Kulbat, Ewa Wolniak, Justyna Kauc, Gabriela Wlaźniak)