Można nas było spotkać w Wolborzu

20160311_092649
Mocny akord naszej szkoły podczas Targów Edukacyjnych.
Już po raz trzynasty w Publicznym Gimnazjum w Wolborzu odbyły się Targi Edukacyjne placówek oświatowych z powiatu piotrkowskiego i tomaszowskiego. Impreza miała miejsce 11 marca br. Wśród 17 placówek, które prezentowały swoje oferty edukacyjne również nasza szkoła mocno zaakcentowała swoją obecność na tej imprezie. Przygotowano stoisko z interesującymi folderami informacyjnymi, ulotkami, filmami i prezentacjami multimedialnymi poszczególnych zawodów. Nasi uczniowie ubrani w stroje z kolekcji „Zagraj ze mną”, wzbudzali zainteresowanie wśród gimnazjalistów z Wolborza, Moszczenicy, Czarnocina i Srocka. Spośród innych szkół, które miały w swojej ofercie Technika Przemysłu Mody wyróżniało nas to, że właśnie nasza placówka kształci w branży odzieżowej już od 70 lat. Młodzież odnosi sukcesy zarówno w kraju, jak i za granicą.  Mamy nadzieję, że targi pomogły niezdecydowanym w podjęciu decyzji, a tych, którzy wyboru dokonali już dawno i wybrali naszą placówkę, utwierdziło w słuszności podjętej decyzji. Dzień ten stał się okazją do uświadomienia tegorocznym absolwentom, że najlepszą inwestycją w siebie jest inwestycja we własną przyszłość.