Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Piękno leży pod nogami"

piekno_2015_d
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży od 15 do 20 roku życia z terenów całej Polski.
Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografii do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Piękno leży pod nogami" organizowanym przez Fundację RAZEM z Łodzi oraz Towarzystwo Przyjaciół śp. ks. Jarosława Burskiego.

Każde piękno ma swoje źródło w harmonii zaprojektowanej przez naturę, stąd też celem konkursu jest pokazanie piękna nawet w najmniejszym elemencie natury lub naszego życia.

Prace należy dostarczyć pocztą elektroniczną w terminie 1 czerwca 2015 R. - 30 WRZEŚNIA 2015 R.

WSZELKIE SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE KONKURSU (ZAŁĄCZNIK) oraz na stronie www.pasjazycia.com

Agnieszka Wojtas

Towarzystwo Przyjaciół śp. ks. Jarosława Burskiego:
www.ksjarekburski.pl, e-mail: info@ksjarekburski.pl

Strona projektu: www.pasjazycia.com
adres konkursu: konkurs@pasjazycia.com

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!
NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ BARDZO ATRAKCYJNE NAGRODY!

piekno_ogolnie (pdf) 3.92mb, (Pobrań: 104)
regulamin_piekno (pdf) 0.17mb, (Pobrań: 79)
zgloszenie_piekno (pdf) 0.15mb, (Pobrań: 73)