Patryk Pawełczyk laureatem konkursu na prezentację multimedialną

Miło nam ogłosić, że w dniu dzisiejszym tj. 20.10.2015 r. na konferencji...
Miło nam ogłosić, że w dniu dzisiejszym tj. 20.10.2015 r. na konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk", która dotyczyła "Zagrożeń od substancji psychoaktywnych i zachowań kompulsywnych wśród dzieci i młodzieży" ogłoszono wyniki konkursu i wręczono nagrody laureatom.
Z naszej szkoły do konkursu na prezentację multimedialną "Współczesne uzależnienia młodzieży, ich wpływ na zachowanie i sposoby radzenia sobie z nimi" pedagog - Joanna Wróbel zgłosiła 10 prezentacji multimedialnych wykonanych przez naszych uczniów.
Jednym z laureatów tego konkursu został uczeń klasy 3G Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych - Patryk Pawełczyk, który zajął II miejsce.
Gratulujemy Patryku!