Przygoda z wielkanocnym jajem

DSC_1527 - Kopia
Międzyszkolny konkurs plastyczny w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piotrkowie Tryb.
18 marca 2016 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piotrkowie Tryb. odbył się Międzyszkolny Wielkanocny Konkurs Plastyczny pt. „Przygoda z wielkanocnym jajem”. Uczestnikami tego konkursu były dzieci z Ośrodków w Radomsku, Opocznie, Bełchatowie oraz ze wszystkich szkół Ośrodka w Piotrkowie Tryb. W pracach zespołom pomagali wolontariusze - uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Anny Gazdy-Kowalewskiej oraz p. Danuty Piątek. Uczestnicy na wystawie pokonkursowej przedstawili bardzo kolorowe i ciekawe prace. Zespoły znakomicie sobie poradziły, dlatego Jury przyznało wszystkim uczestnikom exaequo I miejsce. W nagrodę uczestnicy konkursu otrzymali upominki i wielkanocne pamiątki. Konkurs przygotowały: p. Aneta Różycka, p. Monika Pawlik i p. Katarzyna Kopka.