V Piotrkowskim Festiwalu Wokalnym „Najpiękniejsze są polskie piosenki”

P1040968
Dnia 27 czerwca uczennica naszej szkoły - Paulina Możdżeń z klasy II G - wzięła udział w V Piotrkowskim Festiwalu  Wokalnym „Najpiękniejsze są polskie piosenki”, zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury.  Tym razem do konkursu zaproszono wokalistów śpiewających piosenki z repertuaru Czerwonych Gitar. Koncert odbył się w amfiteatrze miejskim, a Paulina wykonała utwór pt. „Senny szept”. Mimo, że nie zdobyła ona tytułu Super Gwiazdy, jej występ spotkał się z bardzo serdecznym przyjęciem i dużym aplauzem. Paulina śpiewała w dniu swoich 18-stych urodzin – życzymy wielu sukcesów w dorosłym życiu!