I Międzyszkolny Konkurs Literacki

"Najciekawsza recenzja ulubionej książki"
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 i Biblioteką Pedagogiczną w Piotrkowie Trybunalskim organizuje I Międzyszkolny Konkurs Literacki na ’’Najciekawszą recenzję ulubionej książki”, który ma na celu zachęcenie młodzieży ponadgimnazjalnej do rozwijania zainteresowań czytelniczych oraz do promowania talentów literackich. Finał konkursu odbędzie się 21kwietnia 2017roku w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim.
  • Warunkiem udziału w konkursie w I etapie jest zgłoszenie przez ucznia pracy literackiej w 3 egzemplarzch w kategorii – recenzja.
  • Etap szkolny przeprowadzają Nauczyciele Poloniści lub Bibliotekarze, którzy oceniają i wybierają ze wszystkich zgłoszonych prac w szkole 3 najlepsze.
  • Recenzje uczniów wraz z kartą zgłoszeniową, oświadczeniem autora recenzji książki i oświadczeniem o ochronie danych osobowych (załączniki) należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 04 kwietnia 2017r. na adres:
           Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim
            ul. Wojska Polskiego 122e
z dopiskiem
            I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI
            na „NAJCIEKAWSZĄ RECENZJĘ ULUBIONEJ KSIĄŻKI”
  • Prace powinny być przygotowane przez ucznia indywidualnie, napisane na komputerze, nie mogą przekraczać 3 stron formatu A4, czcionka 12,Times New Roman,  interlinia 1,5.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w załączniku

Regulamin, karta zgłoszeniowa (pdf) 0.22mb, (Pobrań: 73)