Stypendia naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego

indeks
1.02. - 2.03.2017r.
1 lutego 2017 roku rozpoczyna się XI edycja stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego. Stypendium przyznawane jest w dwóch kategoriach: „uczeń” i „student”. Beneficjentami konkursu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, słuchacze kolegiów oraz studenci.
Maksymalna wysokość dofinansowania wynosi do 10.000 zł.

Zgodnie z Regulaminem do składania wniosków w kategorii „uczeń” uprawnieni są dyrektorzy lub wicedyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych lub kolegiów. Każdy podmiot może złożyć do 3 wniosków o przyznanie stypendium.

Wnioski o przyznanie stypendium należy składać w terminie od 1 lutego 2017 r. do 2 marca 2017 r.

Osoby zainteresowane, w celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy na stronę internetową www.lodzkie.pl Zakładka: Edukacja – Stypendia oraz Biuletyn Informacji Publicznej lub www.intelektualne.lodzkie.pl,

nabór wniosków stypendia naukowe 2017 (docx) 0.05mb, (Pobrań: 96)
Regulamin stypendia jednorazowe 2017 (pdf) 0.14mb, (Pobrań: 55)
Załącznik nr 1 wniosek uczeń (docx) 0.06mb, (Pobrań: 105)