Pomagamy zwierzętom

20180413_153803
Finał akcji charytatywnej
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom i postanowili wesprzeć Schronisko w Piotrkowie Trybunalskim. Radością napawa fakt, że tak wielu uczniów wzięło udział w tej akcji i że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest im obojętny. Zebraliśmy około 100 kg suchej karmy, smycze, miski, środki czystości i wiele innych rzeczy niezbędnych czworonożnym przyjaciołom.
Pani Katarzyna Kulbat, jako koordynator wraz z wolontariuszkami Weroniką Szymańską i Anitą Łukomską przekazała 14 kwietnia zebrane dary.
Celem akcji było kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt, wdrażanie młodzieży do aktywnego udziału w zbiórce żywności oraz poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku.