Słoneczny dzień w Bronisławowie

3E2ADC4F-806B-41D6-9187-BA2A3515AE37
Wycieczka do Magellana
 W piątek tj. 9 marca br. uczniowie kl. 1H w ramach zajęć techniki pracy w hotelarstwie -  odwiedzili hotel Magellan SPA & Bussines w Bronisławowie.  Dzięki życzliwości i uprzejmości pani  Małgorzacie Kwaśkiewicz  - zarówno  manager,  jak  i specjalistki ds. obsługi "gości indywidualnych”  przyszli hotelarze  mogli zwiedzić część ogólnodostępną, pobytową, restauracyjną, konferencyjną, wypoczynkową, Klub Atlantyda, Salę Kolumnową,  oraz recepcję hotelową.
Pani Małgorzata nie szczędząc cierpliwości i czasu udzielała fachowych  informacji ,,z życia hotelarzy”.
Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy po raz kolejny zwiedzić hotel Magellan SPA & Bussines, poznać miłych i uprzejmych pracowników oraz podziękować Im za to, że zechcieli poświęcić nam swój cenny czas.
Warto dodać, iż Panie: Małgorzata  Kwaśkiewicz – menager ds. obsługi ,,gości indywidualnych”, Marta Badek – prac. strefy SPA (uk. szk. 2014), Natalia Bąbol – kelnerka są  absolwentkami  naszej szkoły
Organizator: Ewa Krysiak