Uczniowie będą w TV!!!

Koło Fortuny "od kuchni"
26 marca nasi uczniowie uczestniczyli w nagraniu czterech odcinków popularnego teleturnieju „Koło Fortuny”. Nagranie miało miejsce w Studiu Nagrań ATM w Warszawie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas: 3aH, 3bH.oraz 4G pod opieką p. Anny Wasilewskiej - Zielonki, p.Hanny Bieniek oraz p. Łukasza Torchalskiego. Młodzież zobaczyła jak wygląda produkcja programu, jak duża ilość osób jest odpowiedzialna, aby wszystko przebiegało sprawnie i planowo. Atrakcją  było spotkanie z Rafałem Brzozowskim i Izabellą Krzan, „energetycznym duetem” prowadzącym program. Młodzież doskonale spisała się w roli publiczności i z entuzjazmem dopingowała uczestników teleturnieju. Wyjazd na pewno był ciekawym doświadczeniem i na długo pozostanie w pamięci uczestników.