Upominki przygotowane przez naszych uczniów

20171205_100450
Spotkanie z dziećmi z SOS-W.
5 grudnia 2017 roku z okazji zbliżających się Mikołajek młodzież klasy 4G wraz z panią Katarzyną Kulbat odwiedziła dzieci ze SP Nr 1 w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym. Na tą okazję uczniowie przygotowali własnoręcznie wykonane upominki. Nie zabrakło wspólnych zabaw oraz zagadek związanych z zimą i Mikołajem.
Celem spotykania było kultywowanie tradycji związanych z obchodzeniem Mikołajek oraz promowanie pozytywnych działań na rzecz osób niepełnosprawnych, kształtowanie wrażliwości na innych, promowanie równych szans w życiu społecznym, porozumiewanie się z niepełnosprawnymi osobami, stawanie się otwartym w stosunku do drugiego człowieka jego niepowtarzalności, oryginalności czy inności oraz promowanie pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych.