Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa

IMG_20181210_151132
Rozstrzygnięcie konkursu
Na przełomie listopada i grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Szkolnym Konkursie "Najpiękniejsza Karta Bożonarodzeniowa". Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować prace graficzne w plikach otwartych i zamkniętych oraz w postaci gotowych kart pocztowych. Powstałe prace nawiązują nie tylko do tradycji Świąt i symboliki, ale są też pełne ciepła i radości. Takich Świąt Bożonarodzeniowych życzymy wszystkim oglądającym prace naszych uczniów.
Miejsce I zajęły prace Aleksandry Cisowskiej i Adrianny Serafin.  Miejsce II Andżelika Pałubska oraz III miejsce Bartosz Chmurski.
Konkurs został zorganizowany przez pana Michała Kubiaka. Prace powstawały w pracowniach grafiki komputerowej pod kierunkiem pani Katarzyny Kulbat i pana Michała Kubiaka.
Wręczenie dyplomów nastąpi 21 grudnia 2018r.