Przerwa na czytanie

Przechwytywanie
15 maja - bijemy rekord!!!
W środę 15 maja 2019r. w naszej szkole odbędzie się ogólnopolska akcja bicia rekordu czytania pt. „Przerwa na czytanie”. Wydarzenie jest realizowane w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek  pod hasłem #biblioteka. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym przedsięwzięciu wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców.
W naszej szkole akcja będzie się odbywała na przerwach o 9.35 – 9.45 oraz 11.25 – 11.40  w holu na II piętrze lub sali gimnastycznej. Prosimy przynieść ulubione książki, a dla wygody można również ze sobą zabrać śpiwór, koc, poduszkę, pluszaka .. :)

Biblioteka szkolna już zaprasza! Znajdziesz tu coś dla siebie: bestsellery obyczajowe, psychologiczne, podróżnicze, fantastyczne, kryminały, książki o sporcie, żywieniu, fotografowaniu, hotelarstwie, turystyce i grafice komputerowej.