Przerwa na czytanie

Akcja ogólnopolska
W środę 15 maja 2019 r. w naszej szkole odbyła się ogólnopolska akcja bicia rekordu czytania pt. „Przerwa na czytanie”. Wydarzenie zostało realizowane w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek  pod hasłem #biblioteka. W przedsięwzięciu uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele. Ze względu na odbywającą się w szkole maturę, akcja został przeprowadzona w sali gimnastycznej.

Na spotkanie została zaproszona pani Małgorzata Kudyba,  konsultant Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim. Jednak ze względów zawodowych nie mogła w nim uczestniczyć osobiście. Nie zostawiła nas jednak samych, przysłała film ze swoim przemówieniem i czytelniczym przesłaniem do młodzieży.
Serdecznie dziękujemy pani konsultant, nauczycielom i uczniom za uczestnictwo we wspólnej akcji.