Życzenia dla Polski

IMG_20181031_141450
Setna rocznica odzyskania niepodległości
W ubiegłym roku szkolnym uczniowie klas 1G i 2G (obecnie 2G i 3G) pod opieką pani Katarzyny Kulbat i pana Michała Kubiaka zaprojektowali widokówki o tematyce nawiązującej do 100-Lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę po 123 latach zaborów. W październiku roku szkolnego 2018/2019 zostały one wydrukowane dwustronnie i wypisane przez grafików z klasy 3G. Życzenia dla Polski przygotowali uczniowie klas IH, 2G, 2H, 3H i 4H pod kierunkiem pani Anity Bułacińskiej. Przeprowadzone zajęcia związane z przygotowaniem projektów były okazją do dyskusji nt. pojęć takich jak niepodległość, wolność oraz symboli, z którymi powinien identyfikować się każdy Polak.
Wystawę widokówek pt. „Życzenia dla Polski” można obejrzeć na pierwszym piętrze naszej szkoły.