komunikat
dla zdających egzamin maturalny w 2020 roku
Informuję, że egzamin maturalny w 2020 r. odbywać sie będzie z uwzględnieniem przepisów dotyczących ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z występowaniem stanu epidemii.
Zgodnie z wytycznymi Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem (maseczką jedno lub wielorazową, materiałem).

Zdający, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką, mogą nosić przyłbicę albo, jeżeli nie mogą również korzystać z przyłbicy, przystępują do egzaminu w odrębnej sali egzaminacyjnej.

W związku z powyższym wszyscy zdający, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa, proszeni są o zgłoszenie tego faktu do dyrektora szkoły najpóźniej do 29 maja 2020 r.