Konkurs na KARTKĘ WALENTYNKOWĄ

zdjęcie0
- rozstrzygnięty
Po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na projekt kartki walentynkowej. Celem konkursu było rozwijanie poczucia estetyki, pomysłowości i kreatywnego myślenia,
uczczenie Dnia Św. Walentego, jako patrona zakochanych, w twórczości plastycznej, literackiej, kształcenie umiejętności pięknego wyrażania przyjaźni i sympatii oraz przybliżenie młodzieży szkolnej właściwego znaczenia pojęcia miłość.
W konkursie wzięły udział prace wykonane pod kierunkiem p. Katarzyny Kulbat i p. Marii Lauks.
14 lutego 2020 roku nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla laureatów konkursu, które dokonała pani dyrektor Agnieszka Nowak wraz z organizatorem konkursu panią Katarzyną Kulbat.
I miejsce – Jakub Suwart (klasa 1G4)
II miejsce – Maciej Suszka (klasa 1G5)
III miejsce – Aleksandra Grzybowska (klasa 1G4)
Wyróżnienie – Dawid Bis (klasa 1G4)
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję, a laureatom gratuluję sukcesu.