Spektakl pt. „Jaki Taki”

zdjęcie 11
Teatru Puppetterra z Łodzi
16 października uczniowie ZSP nr 6 obejrzeli w MOK-u spektakl pt. „Jaki Taki” Teatru Puppetterra z Łodzi. Organizatorem tego przedsięwzięcia  w Piotrkowie Trybunalskim było SWPA "Pałacyk". Dzięki współpracy pedagoga p. Joanny Wróbel ze SWPA "Pałacyk" z zaproszenia na spektakl profilaktyczny skorzystali uczniowie klasy 2H wraz z opiekunami. Był to wspaniały spektakl, w którym człowiek i lalka dopełniają się wzajemnie w poszukiwaniu sensu istnienia duchowo-materialnej Ziemi. Wizualny teatr aktora, lalki, przedmiotu, plastyki, muzyki i tańca.

Spektakl „Jaki Taki” Teatru Puppetterra zwyciężył w prestiżowym,  ogólnopolskim XXI Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Scena Letnia 2019” w Łodzi. Polecamy wszystkim ten spektakl.