STUDNIÓWKA 2020

Maturzyści rozpoczęli odliczanie do matury i ruszyli na studniówki.
“Poloneza czas zacząć...”

Te słowa usłyszeli goście tegorocznego Balu Studniówkowego w ZSP Nr 6 im Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim. Uroczystość odbyła się 1 lutego 2020 roku. Na ten bal maturzyści wybrali eleganckie wnętrza Hotelu AGAT. Inauguracji Balu Studniówkowego dokonała Wicedyrektorka Szkoły, Pani Agnieszka Nowak, życząc wszystkim udanej zabawy. Część oficjalną poprowadzili uczniowie: Oliwia Szadkowska i Patryk Malczewski z kl. 4G oraz Patrycja Mikołajewska z kl. 4H.
Był także polonez pokazowy, którego w jednakowych strojach, zachwycając wszystkich choreografią, świetnym przygotowaniem technicznym i precyzją zatańczyli tegoroczni maturzyści.
Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć i pokazów tanecznych. O udaną zabawę zadbał DJ, na którego z doborem przebojów zdali się uczniowie, zaś o to by wszyscy mieli siłę szaleć na parkiecie postarali się kucharze restauracji
Od tej wspaniałej chwili zaczęło się odliczanie. Jeszcze tylko sto dni, a potem … najważniejszy egzamin – MATURA 2020. Ale i tak wiadomo, że będzie co najmniej tak dobrze, jak na balu trwającym do białego rana…
                                        Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji