Udział klasy 2G w szkoleniu

zdjęcie 1
zorganizowanym przez firmę AGAWA.PL Sp. z o.o.
10 grudnia 2019 r. młodzież klasy 2G wraz z panią Katarzyną Kulbat wzięła udział w szkoleniu pt.: ,,Prezentacja urządzeń i technik wykonywania nadruków termotransferowych" zorganizowanych przez firmę AGAWA.PL Sp. z o.o. w Tomaszowie Mazowieckim.
Młodzież miała możliwość poznania wybranych technologii wykonywania nadruków takich, jak: sublimacja, termotransfer laserowy (drukarki CMYK oraz WT - biały toner) czy nadruk foliami flex i flock.
Prowadząca szkolenie pani Małgorzta Józwik przesdtawiła urządzenia do wykonywania nadruków, które omówiła i zaprezentowała tj: drukarki do sublimacji i druku laserowego, plotery tnące i akcesoria, prasy transferowe (modele, możliwości).
Zostały omówione zasady bezpieczeństwa pracy przy urządzeniach.
Następnie zostały zaprezentowane pokazowe nadruki na wybranych podkładach:
- nadruk sublimacyjny na wybranych mediach
- nadruk termotransferowy z drukarki laserowej CMYK oraz WT- nadruk na koszulce wybranymi papierami oraz na drewnie
- nadruk termotransferowy foliami flex i flock – nadruk na koszulce wybranymi foliami
Szkolenie zostało zakończone sublimacją na bawełnie, pokazem wykonania nadruku sublimacyjnego na koszulce bawełnianej. Grafiki na szkolenie zostały przygotowane przez uczennicę naszej szkoły Weronikę Szymańską.

Dziękujemy firmie  AGAWA.PL Sp. z o.o. za profesjonalne szkolenie https://www.agawa.pl/inne/szkolenia/