Udział w akcji Sięgnijmy po książki

podziękowania
oraz warsztaty zawodoznawcze
28 listopada 2019 roku przedstawiciele naszej szkoły mieli zaszczyt brać udział w corocznej akcji Sięgajmy po książki organizowanej przez Szkołę Podstawową im. Królowej Jadwigi w Wodzinie Prywatnym. Uczestniczyliśmy w jury konkursu pn. II wojna światowa w literaturze polskiej, który został zorganizowany z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Uczestnikami konkursu byli przedstawiciele szkół podstawowych z gminy Tuszyn tj. SP w Tuszynie, SP 2 w Tuszynie SP, SP w Górkach Dużych oraz SP w Wodzinie Prywatnym.
W drugiej części imprezy nauczyciele naszej placówki przeprowadzili lekcję prezentującą zawody oferowane przez naszą szkołę zarówno dla uczestników konkursu jak i klas siódmych i ósmych organizatora akcji.