Wystawa prac plastycznych naszej młodzieży w Mediatece

zdjęcie 1
pt. „Postaci literackie i postaci fikcyjne”.
W Mediatece przygotowano wystawę pt. „Postaci literackie i postaci fikcyjne”.

Autorkami są uczennice naszej szkoły Aleksandra Bartyzel i Aleksandra Bukowska. Artystki to laureatki wielu konkursów szkolnych, wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych, np. Przyroda w kolorach (międzynarodowy konkurs plastyczny, Kraków),  Śladami historii Piotrkowa Trybunalskiego… lub swojego miasta (Ogólnopolski konkurs plastyczny, Piotrków Tryb.), Kultura bezpieczeństwa (V, VI Międzyszkolny konkurs plastyczny, Łódź), 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza (regionalny konkurs plastyczny, Radomsko).

Utalentowane, obdarzone wrażliwością młode artystki chętnie prezentują swoje prace.
Zainteresowania plastyczne pozwolą im w przyszłości spełnić swoje marzenia i osiągnąć sukces w niezwykle wymagającym artystycznym świecie.

Aleksandra Bukowska jest uczennicą pana Włodzimierza Bobryka, malarza artysty, właściciela pracowni artystycznej L'Artisan.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy, która potrwa do 15 lutego 2020 roku.