Psiaki, kociaki i inne zwierzaki

zdjęcie1
przekazanie karmy
W dniu dzisiejszym przekazano karmę, koce i inne akcesoria zebrane przez koordynatorki akcji panią Katarzynę Kulbat i panią Renatę Kulbat oraz uczennicę klasy 3G Blankę Srogosz, na rzecz SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT W PIOTRKOWIE TRYB.
Przez ponad 3 tygodnie uczniowie wszystkich klas przynosili dary dla zwierząt. Zaangażowani uczniowie wiedzą, jak powinno się traktować bezbronne zwierzaki: z poszanowaniem ich naturalnych potrzeb – jak istoty żywe, zdolne do odczuwania zarówno głodu, zimna, fizycznego bólu, jak również radości czy wdzięczności.

Serdeczne podziękowania dla młodzieży i rodziców za włączenie się w akcję zbiórki karmy dla psów i kotów oraz innych potrzebnych rzeczy.

W przyszłości na pewno nie raz będą kolejne inicjatywy na rzecz wspierania piotrkowskiego schroniska.

https://schronisko-piotrkow.pl/osoby-prywatne/ - ZSP nr 6 wspiera Schronisko