Rozstrzygnięcie konkursu

IMG-20201019-WA0000
pięknego czytania pn.”Książka mówi”
16 października 2020 r. w naszej szkoły odbył się konkurs pięknego czytania pn.”Książka mówi”
„Celem Konkursu jest rozwijanie czytelnictwa przez zainteresowanie i poznanie twórczości Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II, upowszechnianie jego myśli, rozważań na uniwersalne tematy takie jak życie, śmierć, wiara, moralność, sztuka, poezja, teatr, przyjaźń, miłość, rodzina, wolność, solidarność, patriotyzm, Ojczyzna - w roku upamiętniającym Wielkiego Polaka.
Do konkursu przystąpiło 13 uczniów naszej szkoły.
Młodzież najczęściej wybierała fragmenty twórczości Jana Pawła II z następujących  jego książek : Tryptyku rzymskiego, Elementarza Jana Pawła II dla wierzącego, wątpiącego i szukającego,  Miłość mi wszystko wyjaśniła, Pamięć i tożsamość, Przekroczyć próg nadziei.
Zwycięzcami szkolnego konkurs u zostali:
Justyna Danielik, Rafał Serwa oraz Antoni Krupa