Nagrody książkowe dla naszej biblioteki szkolnej

01-12-2021
20211124_114204
Nasza szkoła jako jedna z pięciu szkół ponadpodstawowych w województwie łódzkim otrzymała nagrody książkowe o wartości 5000 zł w wyniku udziału w konkursie wojewódzkim KSIĄŻKA MÓWI.
Celem Konkursu było rozwijanie czytelnictwa poprzez poznanie i upowszechnianie twórczości Cypriana Kamila Norwida, Patrona 2021 Roku.
Konkurs realizowany był w trzech etapach: szkolnym, rejonowym (Antoni Krupa, uczeń naszej szkoły został laureatem) i wojewódzkim.
Organizatorem Konkursu był Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim, przy współpracy z Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Łodzi, w Skierniewicach i w Sieradzu.
Wszystkie książki, które zakupiono wzbogaciły księgozbiór biblioteki szkolnej.
Koordynatorem szkolnym była pani Sylwia Brzeżańska
Galeria zdjęć: