SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „KULTURA BEZPIECZEŃSTWA”

05-10-2021
kultura bezpieczeństwa
Tematyka: prawo pracy, bhp, ergonomia Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi zaprasza uczniów do udziału w Międzyszkolnym
Konkursie Plastycznym „Kultura bezpieczeństwa”, który towarzyszy programowi „Kultura Bezpieczeństwa”.
Na konkurs przyjmowane są prace wykonane dowolną techniką plastyczną (ołówek, kredka, farby, collage itp.) w formie płaszczyznowej na papierze formatu A3 (prace na innych formatach nie będą oceniane). Temat pracy powinien dotyczyć zagadnień prawnej ochrony pracy, w tym technicznego bezpieczeństwa i higieny pracy, ergonomii, ochrony ppoż. lub zasad udzielania pierwszej pomocy. Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody, a zwycięskie prace uczniów zostaną opublikowane przez OIP w kalendarzu ściennym na 2022 rok.
Etap szkolny- prace będą przyjmowane do 15 października Trzy najlepsze prace wezmą udział w etapie międzyszkolnym. Plakat informacyjny i regulamin konkursu w załączeniu. Chętni uczniowie proszeni są o zgłoszenie się bezpośrednio p.Michał Kubiaka lub p. Michała Gałasa.

Regulamin_konkursu_2021-22 (pdf) 0.46mb, (Pobrań: 62)
konkurs_plastyczny_plakat (pdf) 2.06mb, (Pobrań: 46)