Wojewódzki Konkurs plastyczny dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych

01-12-2021
Plakat_Konkurs_Barwy-Nastroju
Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych województwa łódzkiego pt. „BARWY NASTROJU”.

Organizatorem Konkursu jest Liceum Sztuk Plastycznych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim, a Partnerem tego wydarzenia jest Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim.
Regulamin Konkursu i Karta Zgłoszenia
Szkoły zainteresowane udziałem w Konkursie powinny do 7 lutego 2022 r. zgłosić swój udział, przesyłając oryginalną pracę artystyczną wraz z Kartą Zgłoszenia (wypełnioną i podpisaną) na adres Organizatora.
Rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas wernisażu w Galerii Sztuki Współczesnej (ODA) w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 12 marca 2022 r.
Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie!

Plakat_Konkurs_Barwy Nastroju (jpg) 0.87mb, (Pobrań: 102)