Uczennice Liceum Sztuk Plastycznych nr 6 fotografując w plenerze zwracają również uwagę na trójpodział.
16-11-2022

LSP: Portret

Uczennice Liceum Sztuk Plastycznych nr 6 prezentują zasady kompozycji, estetyki i aranżacji planu fotograficznego w fotografii portretowej.
10 listopada uczniowie klas 1S i 2H/S (technik stylista) pod opieką pań Barbary Andruszków, Beaty Wąsali i Jadwigi Jaszkowskiej wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do Łodzi.
Uczennice Liceum Sztuk Plastycznych nr 6 fotografując w plenerze zwracają uwagę na światło, dobry kadr i punkt widzenia to fundamenty dobrej fotografii plenerowej.
W dniu dzisiejszym nasza szkoła otrzymała podziękowania za udział w akcji:
Mamy to. Daria Grochulska z 3 P- (Liceum Sztuk Plastycznych w ZSP6) zajęła 2 miejsce w rejonowym konkursie "Książka mówi". I tym samym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.
W minionym tygodniu uczniowie klas 2P i 3P Liceum Sztuk Plastycznych (ZSP6), odwiedzili Galerię ODA przy ulicy Dąbrowskiego 5. Uczniowie zobaczyli wystawę „Pierwsza Linia”.

11-11-2022

11 listopada 2022

W dzisiejszym świątecznym dniu 104 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę przedstawiciele naszej szkoły #ZSP6 #Krakówka kadra pedagogiczna z Panią Wicedyrektor Anitą Bułacińską, oraz uczennice i uczniowie Zofia Jeleńczak, Dominika Połubińska, Zofia Skura, Dawid Bis, Tymoteusz Najder reprezentowali nas na uroczystościach miejskich w poczcie sztandarowym oraz delegacji składającej wiązankę okolicznościową na Grobie Nieznanego Żołnierza

Akademia z okazji obchodów 104 rocznicy odzyskania niepodległości wraz z Ogólnopolską akcją Szkoła do hymnu
Dnia 09.11 2022 maturzyści z Naszej Szkoły wraz z opiekunami: p. Grażyną Kuną i p. Dariuszem Bogdanem uczestniczyli w prelekcji oraz obejrzeli wystawę poświęconą obronie szosy piotrkowskiej 3-7 września 1939 roku.

Piątek 09 grudnia 2022

Wielisława, Leokadia, Waleria, Joachim, Delfina, Wiesław, Piotr