Dołącz do Świata Kreatywnych Możliwości!

Zdjęcie ilustrujące pokaz mody folk
TECHNIK STYLISTA, to zawód tworzenia wizerunku

Jeśli jesteś kreatywną osobą, lubisz pracę z ludźmi i masz zamiłowanie do świata mody i urody, to ta ścieżka zawodowa jest dla Ciebie idealna!
Zostań TECHNIKIEM STYLISTĄ!

Zastanawiasz się dlaczego??? Stylista to zawód, w którym każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości tworzenia. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczniesz swoją przygodę ze stylizacją, czy też masz już pewne umiejętności. Możesz dać upust swojej wyobraźni projektując nowoczesne stylizacje ubioru, oryginalne fryzury oraz makijaż. Popyt na wykwalifikowanych stylistów stale rośnie, co oznacza doskonałe perspektywy zawodowe. Po ukończeniu nauki, masz szansę na pracę w renomowanych salonach lub otwarcie własnego biznesu.

Zachęcamy do logowania się w systemie rektutacyjnym:

Szczegołowa oferta szkoły w roku szkolnym 2024/2025 znajdje się w zakładce OFERTA (kliknij)