Głosujmy na projekty!!!

9 - 23 września 2024r.
Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, sympatyków naszej szkoły do udziału w głosowaniu na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego. Dzięki nim szkoła będzie mogła korzystać z parku sportowo-rekreacyjnego (projekt nr 27), ogólnodostępnej przestrzeni rekreacyjnej na terenie znajdującym się na Skwerze Straży Ogniowej Ochotniczej (projekt nr 22). Uczniowie LSP wykorzystując swój talent zaprojektują minimum 8 murali, których motywem łączącym będzie historia Piotrkowa Trybunalskiego (projekt nr 26).
Uprawniony do udziału w głosowaniu jest każdy mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, któremu przysługuje prawo do oddania pięciu głosów, po jednym na projekt: lokalny, ogólnomiejski, oświatowy realizowany w placówkach przedszkolnych, oświatowy realizowany w placówkach szkolnych oraz rodzinnych ogrodów działkowych.
Głosowanie już się zaczęło poprzez stronę internetową (kliknij poniższy link i zaznacz nr 22, 26, 27)