26.06.2026r.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się o godzinie 8.15
w sali gimnastycznej. Po oficjalnych uroczystościach w salach odbędzie się wręczenie świadectw.
| Klasa | Wychowawca | Nr sali |
| 1G/H | p. Anna Ptasińska - Pietras | 31 |
| 1S | p. Mariusz Szarek | 21 |
| 1P | p. Dagmara Kacprzyk | 28 |
| 2G | p. Monika Kluzowska-Cecota | 4 |
| 2H/S | p. Aleksandra Huryk | 13 |
| 2P | p. Grażyna Kuna | 25 |
| 3aG | p. Katarzyna Harlejczyk | 40 |
| 3bG | p. Michał Kubiak | 41 |
| 3P | p. Agnieszka Nowak | 27 |
| 3S | p. Anita Bułacińska | 29 |
| 4G | p. Dorota Nejman - Stecka | 24 |
| 4H | p. Gabriela Wlaźniak | 52 |
| 4P | p. Sylwia Skalik | 20 |
| 4S | p. Barbara Andruszków | 43 |
