Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Centrum Języka Portugalskiego/Camões przy UMCS w Lublinie: Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną pt: "Sport w Portugalii. Tylko piłka nożna?".
Konkurs adresowany jest do uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Centrum Języka Portugalskiego/Camões w Lublinie rozpoczęło swą działalność w listopadzie 2005 roku w ramach Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej na mocy podpisanej Umowy Współpracy pomiędzy UMCS oraz Instytutem Camõesa w Lizbonie. Jest to pierwsze i jak dotąd jedyne centrum tego typu w Polsce a celem jego działalności jest szeroko rozumiane rozpowszechnianie języka portugalskiego oraz kultury Portugalii i krajów luzofońskich.

Konkurs został zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Lublinie. Szczegóły znajdziecie w załączonym do artykułu regulaminie.

Zapraszam również wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego centrum, w szczególności wychowawców i ich klasy. Centrum Języka Portugalskiego/Camões oferuje wykłady i pokazy slajdów na temat kultury Portugalii oraz pokazowe lekcje języka portugalskiego. Z pewnością jest to świetna okazja do przybliżenia uczniom pięknego i fascynującego kraju, jakim jest Portugalia.

REGULAMIN KONKURSU NA PREZENTACJĘ MULTIM.2015 (pdf) 0.54mb, (Pobrań: 112)